Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
kısa kısa elde var kısa :) Bar_left78%kısa kısa elde var kısa :) Bar_right 78% [ 7 ]
kısa kısa elde var kısa :) Bar_left11%kısa kısa elde var kısa :) Bar_right 11% [ 1 ]
kısa kısa elde var kısa :) Bar_left0%kısa kısa elde var kısa :) Bar_right 0% [ 0 ]
kısa kısa elde var kısa :) Bar_left11%kısa kısa elde var kısa :) Bar_right 11% [ 1 ]
kısa kısa elde var kısa :) Bar_left0%kısa kısa elde var kısa :) Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
kısa kısa elde var kısa :) EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
kısa kısa elde var kısa :) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
kısa kısa elde var kısa :) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
kısa kısa elde var kısa :) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
kısa kısa elde var kısa :) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
kısa kısa elde var kısa :) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
kısa kısa elde var kısa :) EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

kısa kısa elde var kısa :)

nascar_1300
    nascar_1300
    VIP Uye
    VIP Uye

Hayvanı : 8
    Ruh Hali : 9
    Takım : 2
    Yengeç
    Sıçan
    Doğum tarihi : 22/07/96
    İş/Hobiler : öğrenci / araba sürmek, top oynamak
    Lakap : K|_|R$AT

kısa kısa elde var kısa :) Empty kısa kısa elde var kısa :)

Mesaj tarafından nascar_1300 Ptsi Haz. 15, 2009 9:25 am

uludag üniversitesi bahar senliklerinde geçiyo olay. kalabaliktan uzak bi fakültenin yakinlarindaydik. 100 metre ileriye bi helikopter indi. aletten biri egilerek indi ve bi talebeye yaklasti. takriben 1 dakka konustuktan soora adam helikoptere bindi ve tekrar havalandilar. biz biraz sasirdik nooluyo diye ama esas bomba o talebeye adamin ne sorduunu sorduumuzda inmisti beynimize. adam adres sormus. benden bu kadar. -------------- malum servis söförümüz sikisan trafikte haraket edemez halde beklerken (gayetde hakliydi çünkü önündeki arabalar kuyruk olmustu) arkadan kornaya abanan araç sahibine camdan sarkarak "pokemon'muyum lan ben arabalarin üzerinden uçayim" diye bagirarak tüm servisi yere yikmisti ------------ Ben... ben... ben... Haftasonu ÜSTÜ AÇIK SAHIN gördüm ben... Artik hiç bir sey beni sasirtamaz ------------bodrum'da veya datça'da küçük bi lokantanin caminda "23 saat açigiz" yaziyodu Smile) hizmet hizmet bi yere kadar di mi, biraz da kendimize zaman ayiralim. ---------------- izmir konakta bi köfteci gördüm adam tezgahini açmis çig köfte satiyo kocaman da bi tabelasi var önünde fiyatlarin yazdigi...Aynen iletiyorum: Kampanya ... TANE: 125 bin 2 T

TANE 300 bin --------------- Abi çaycinin prensibi olur mu, demeyin. Bizim çaycinin cama yazdigi yazilar bunlar: 1. Sicak çay 150.000.TL. 2. Saat besten sonra çay yoktur, israrci olmayiniz. 3 Tek çay için yukari çikamam gelip kendiniz alin ------------------ Bilen bilir; Ankara'nin genelevi Bentderesi adli semttedir. Yakin bi arkadasim var. Lise çaglarinda çocugun biti kanlaniyo, Bentderesi'ne giden bi dolmusa biniyo ve genelevin tam karsisindaki dolmus duraklarinda iniyo. Ancak yeri tam olarak kestiremediginden birine sormaya karar veriyo. Yoldan geçen orta yasli bi amcaya soruyo: - Abi Bentderesi Lisesi nerede acaba? Adam bozmadan karsilik veriyo: - Aha kerane karsida. --------------------- Bir gün Bakirköy-Taksim dolmusuna binmistim. Aracin ön konsoluna harfli sticker'larla sunlar yazilmisti: TÜRK SOFÖRÜ EN IÇTEN DUYGULARIN INSANIDIR E, ne var ki bunda, demeyin; devamini okuyun: KEMAL ATATÜRK !! --------------------- Lisedeyiz...Geometri dersi... Ders kaynasin diye yapmadigimiz karaktersizlik yok. Hoca tahtaya sekil çizerken, okulun bayagi yakinindan bir savas uçagi geçti. Bizden biri: - Aaa hocam uçak geçiyo! Hocamizdan cevap: - Elleme geçsin!!! Sinif komple kisadevre...

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 6:13 pm