Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
Bismillahirrahmanirrahim Bar_left78%Bismillahirrahmanirrahim Bar_right 78% [ 7 ]
Bismillahirrahmanirrahim Bar_left11%Bismillahirrahmanirrahim Bar_right 11% [ 1 ]
Bismillahirrahmanirrahim Bar_left0%Bismillahirrahmanirrahim Bar_right 0% [ 0 ]
Bismillahirrahmanirrahim Bar_left11%Bismillahirrahmanirrahim Bar_right 11% [ 1 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
Bismillahirrahmanirrahim EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
Bismillahirrahmanirrahim EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
Bismillahirrahmanirrahim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
Bismillahirrahmanirrahim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
Bismillahirrahmanirrahim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
Bismillahirrahmanirrahim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
Bismillahirrahmanirrahim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Bismillahirrahmanirrahim

VencrA
    VencrA
    Administrator
    Administrator

Hayvanı : 4
    Ruh Hali : 13
    Takım : 5
    Oğlak
    Horoz
    Doğum tarihi : 11/01/94
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : ΣЯƬЦGЯЦĹ

Bismillahirrahmanirrahim Empty Bismillahirrahmanirrahim

Mesaj tarafından VencrA C.tesi Haz. 13, 2009 4:23 pm

Size birşey öneriyorum.Eğer içinizde bir endişe varsa Bismirrahirahmanirahim deyin.Çünkü bir
    Bismirrahirahmanirahim demek sizi binlerce şeyden korur.Örneğin:
    O gün hava bulutluydu.Elektrikler kesilmişti okulda.Öğretmenimiz sevk almıştı.Dersimiz boştu.
    Bahçeye çıktık.Şimşekler çaktı.Yağmur yağdı.Bahçe su doldu.Hatta bazıları yüzdü bile.
    Öğleci idik.Saat 4.Şimdinin 5'i oluyor.Dolunay gözüküyordu.Şimşekler ardarda çaktı.En yakın arkadaşım beni burada yalnız bırakmıştı.Şimşekler çok uzundu.Tanrım diğer sınıflar geziye gitmişti.Bi tek bizim sınıf vardı.
    Korkuyordum.Üşüyordum.Açtım.İç eri girilmiyordu soğuktan.Toz toprak vardı her yanda.
    yere uzandım.
    Aniden belimin yanından bi şey geçti.önce anlamadım sonra anladım ki şimşek.Okulun kapısına doğru gelmeye çalıştım.Merdivendeyken Bismirrahirahmanirahim dedim.kapıyı kapıya ayak atar atmaz bir patlama oldu.kulağımı kapattım.bu ses korkunçtu.zıplayıp.hatta uçup kapıdan sınıfın birine girdim.Sınıfın penceresinden kaçtım.koştum.tamda otobüs gelmişti. otobüse binmiştim.üstüm sırılsıklam.kalbim patlayacak gibi çarpıyordu.Az kalsın otobüs devrilecekti Bismirrahirahmanirahim dedim.bariyerlerden geri döndü.Tanrım eve varmıştım.Yemeği bitirdim.hemde ir koca kazan dolusu dolmayı.
    annem yanına turşu biber filan koymuştu.yanındada kola vardı.kazanı bitirdim.
    Gidip uyudum.canım yatağım seni ne kadar özlemişim.
    Ertesi gün kahvaltı yaparken haberlerde birinin ölü 2 kişinin yaralı olduğunu izledim.
    Ölen kişi ise arkadaşımmış.beni terkedip okulun nöbetçiler için yaptırdığı klübedeymiş.klübe statik elektrik çektiği için şimşek çarpmış.
    diğer 2 arkadaşım ise komada.öğretmenimize dava filan açacaklarmış diyorlar.
    her zaman Bismirrahirahmanirahim deyin.
    Sizi binlerce şeyden korur!

ALINTIDIR

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 11:30 am