Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_left78%Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_right 78% [ 7 ]
Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_left11%Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_right 11% [ 1 ]
Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_left0%Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_right 0% [ 0 ]
Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_left11%Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_right 11% [ 1 ]
Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_left0%Amerikalilar_ve_beyinleri Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
Amerikalilar_ve_beyinleri EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Amerikalilar_ve_beyinleri

nascar_1300
    nascar_1300
    VIP Uye
    VIP Uye

Hayvanı : 8
    Ruh Hali : 9
    Takım : 2
    Yengeç
    Sıçan
    Doğum tarihi : 22/07/96
    İş/Hobiler : öğrenci / araba sürmek, top oynamak
    Lakap : K|_|R$AT

Amerikalilar_ve_beyinleri Empty Amerikalilar_ve_beyinleri

Mesaj tarafından nascar_1300 Ptsi Haz. 15, 2009 8:35 am

AMERİKALILARIN KAFATASININ ICINDE NE VAR? Amerika'da Yasayan bir Turk'den gelen mesaj: Butun arkadaslara merhaba. Bugune kadar sahit oldugum olaylar aklima basliginda belirttigim soruyu getirdi. Bazi olaylari size de anlatiyorum, bu konuda herkes kendi kararini vermekte ozgurdur. AMERIKALILARIN KAFATASININ ICINDE NE VAR? En son basima gelen hadiseden basliyayim. Dun (2 Ekim Cumartesi) sabah 9`da, AT&T adli dunyaca meshur telefon firmasindan aradilar. "Bize uye olmak istermisiniz?" dediler. (Burada telefon sirketini kendin belirliyorsun, Turkiye`deki gibi tek sirketin yani Turk Telekom`un tekeli yok) Ben, "Turkiye`yi aramanin dakikasi kaca?" dedim, telefondaki "45 cent" dedi. "Ben, 10 dakikalik gorusmeyi 2$`a yapiyorum" dedim. "Iyi ya, bizimkisi 2$ degil 45 cent" dedi. "Bak kardesim, ben 2$`a 10 dakikalik gorusme yapiyorum, anlatamadim mi" dedim. Bana "O zaman dakikasina kac para veriyorsunuz?" demez mi? Kendi kendime "Al iste, sabah sabah bir gerizakali Amerikali daha" dedim.Kendisine kibarca izah ettim: "10 dakika 2$`sa dakikasi 20 cent yapar" dedim. Telefondaki [Yasak Kelime] "Mumkun degil bu kadar ucuza olamaz, siz islem hatasi yapmissinizdir" dedi. Kendi kendime "Sen beni Amerikali mi zannettin ki, 2$`i 10`a bolerken islem hatasi yapayim" dedim ve sabah sabah gunaha girmemek icin "Kardesim, sagol, ben sizin sirkete uye olmayacagim" dedim ve kapattim. Gecenlerde McDonalds`da 3.01$ tutan borcumu odemek icin 5$verdim, 1 cent daha verdim. Herif, once 5$`dan ne kadar para ustu vermesi gerektigini hesap makinesi ile hesapladi, once hesap makinesinin gosterdigi 1.99$`i bana bir suru bozukluk olarak geri verdi, sonra 1 cent daha verdi. Ben "Niye bu kadar bozukluk veriyorsun, direk 2$ kagit para versene" dedim. Kusbeyinli, bu sefer 5.01`den 3.01`i cikardi ve hesap makinesinde 2 rakamini gorunce bendeki parayi alip, 2$ verdi. Simdiye kadar hicbir magazada, kasiyerlerin bozuk para odemek zorunda kaldiklarinda bir miktar daha isteyip, butun para geri cevirebildiklerini gormedim. Mesela hesap 15.25$ tutsa ve siz 20 $ verseniz, size 4 tane 1`lik, 3 tane 25 centlik verirler. hicbirisi 1 tane 25cent alip, tek bir 5dolarlik geri cevirmeyi dusunemez/hesap edemez. Buyuk bir magazanin girisine ve raflarina su uyariyi asmislardi: "Magazamizda gizli kamera sistemi vardir." Daha sonra sunu eklemeyi ihmal etmemisler, malum bu yaziyi okuyan Amerikalilar "Bana ne, ben zaten buraya gizli kamera sistemi almaya gelmedim" diyebilir diye. "Gizli kamera sistemi sayesinde, yapilan hi

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 4:38 am