Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
Bebek Bar_left78%Bebek Bar_right 78% [ 7 ]
Bebek Bar_left11%Bebek Bar_right 11% [ 1 ]
Bebek Bar_left0%Bebek Bar_right 0% [ 0 ]
Bebek Bar_left11%Bebek Bar_right 11% [ 1 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
Bebek EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
Bebek EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
Bebek EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
Bebek EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
Bebek EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
Bebek EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
Bebek EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Bebek

nascar_1300
    nascar_1300
    VIP Uye
    VIP Uye

Hayvanı : 8
    Ruh Hali : 9
    Takım : 2
    Yengeç
    Sıçan
    Doğum tarihi : 22/07/96
    İş/Hobiler : öğrenci / araba sürmek, top oynamak
    Lakap : K|_|R$AT

Bebek Empty Bebek

Mesaj tarafından nascar_1300 Ptsi Haz. 15, 2009 8:56 am

Bir zamanlar İngiliz hükümeti çocuğu olmayan ailelerin bu sorununu çozmek için "Cici Baba" servisi kurmuş.Cici Baba evliliklerinin ilk beş yılında çocuk sahibi olamayanlara yardım eden bir devlet memuru. Smith ailesi de boyle bir servis için başvuruda bulunur , heyecanla "CiciBaba" yi beklerken kapı calınır, ancak gelen kişi cici baba adayı değil,kapı kapı dolaşan bir bebek fotoğrafcısıdır. Konuşma şöyle gelişir: Ms Smith: Günaydın SATICI : Günaydın efendim ben şey için gelmiştim Ms Smith: Açıklamanıza gerek yok kocam herşeyi anlattı. Buyrun içeri girin SATICI : Öylemi? Bebek işinde üstüme yoktur, özellikle ikizlerde. Ms Smith: Kocamda öyle söyledi buyrun oturun. SATICI : O zaman kocanız belki de size . .. . . . . . . . . . . . . . . . Ms Smith: Aa evet, ikimizde en iyi sonucun böyle alınacağını düşünüyoruz. SATICI : Öyleyse hemen başlayalım. Ms Smith: (KIZARARAK) şey nerede başlamalı? SATICI : Her şeyi bana bırakın. Ben genellikle iki kez banyo küvetinde, bir kez kanapede ve belki bir kaç kez yatakta denerim. Bazen oturma odasının halısınde iyi oluyor Ms Smith: Banyo ! ! Oturma odasının halısı! ! ! Neden bizim beceremediğimiz anlaşılıyor. SATICI : Şey hanımefendi , hiç kimse ilk seferinde iyi bir sonuç garanti edemez ama altı yedi kere denersek bir tanesi mutlaka şahane olacaktır. Ms Smith: Afedersiniz ama biraz fazla olmuyor musunuz? SATICI : Kesinlikle değil benim işimde insanlar aceleci olmamalıdır. Ms Smith: Başarılı oluyor musunuz

bari? SATICI : (Çantasını açarak bebek fotoğrafları gösterir)Şu bebeklere bakın bunlar benim işlerim. Bakın bu dört saat sürdü. Ms Smith: Evet çok güzel bir bebek SATICI : Fakat gerçekten güç bir iş. Görmek istiyorsanız şuna bakın, ister inanın ister inanmayın bu Londra'nın ortasında , otobüsün üzerinde oldu. Ms Smith: TANRIM ! ! ! ! ! ! ! SATICI : Bunlar da şehrin en şirin ikizleri.Anneleri ile çalışmanın ne zor olduğunu bilseniz ikizlerin şirinliğine daha cok şaşırırsınız. Ms Smith: Öyle mi ? SATICI : Sormayın. Şununda işi doğru yapabilmek için onu Hyde Park'a göturdüm. Herkes çevremizi sardı. Peş peşe dört beş tam boy ve iş bitti. Ms Smith: Dört beş tam boy ! ! ! ! ! SATICI : Evet üstelik üç saatten fazla sürdü. Sonunda bir kaç kişi kalabalığı tuttu . Karanlık olmadan önce yeniden denemeliydik ancak serçeler aletimin uzerine konup gagalamaya başladılar bu yüzden işi bırakmak zorunda kaldık. Ms Smith: Yani gerçekten serçeler şeyinizi aaa-aletinizi ısırdıler mı? SATICI : Evet böyle şeyler oluyor tabi. Ben tekniğimi geliştirmek için tam üç yıl harcadım. Mesela şu bebek. Bu neticeye ancak büyük bir mağazanın ön vitrininde ulaşabilirsiniz. Ms Smith: Bu kadar da olmaz! SATICI : Hanfendi hazırsak ayaği alıp geleyim. Ms Smith: Ayak mı ? ? ? ? ! ! ! ! ! SATICI : Aa evet , ağır olduğu için sürekli elde taşımak zor oluyor bunun için ayak kullanıyorum. - Hanımefendi . . . . . Hanımefendi . . . . . Hayallah neden bayıldı şimdi bu. .

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 3:05 pm