Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
Tabu_samatalariii Bar_left78%Tabu_samatalariii Bar_right 78% [ 7 ]
Tabu_samatalariii Bar_left11%Tabu_samatalariii Bar_right 11% [ 1 ]
Tabu_samatalariii Bar_left0%Tabu_samatalariii Bar_right 0% [ 0 ]
Tabu_samatalariii Bar_left11%Tabu_samatalariii Bar_right 11% [ 1 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
Tabu_samatalariii EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
Tabu_samatalariii EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
Tabu_samatalariii EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
Tabu_samatalariii EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
Tabu_samatalariii EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
Tabu_samatalariii EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
Tabu_samatalariii EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Tabu_samatalariii

nascar_1300
    nascar_1300
    VIP Uye
    VIP Uye

Hayvanı : 8
    Ruh Hali : 9
    Takım : 2
    Yengeç
    Sıçan
    Doğum tarihi : 22/07/96
    İş/Hobiler : öğrenci / araba sürmek, top oynamak
    Lakap : K|_|R$AT

Tabu_samatalariii Empty Tabu_samatalariii

Mesaj tarafından nascar_1300 Ptsi Haz. 15, 2009 9:04 am

kelime: mini etek erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya.. kız: don! topluluk: ohaaaaa! kelime:sümüklü böcek -hani bi hayvan var spiral şeklinde bi kabuğu var. -salyangoz -hah ona cok benziyo. ama sen nezle olunca ne akar burnundan -sümük -evet evet bu salyangoz benzeri hayvanda bundan var -nası yani hayvanın sümüğü mü var? -evet. karafatma nedir? -hamamböceği -hah 2. kelimeyi kes -böc -yok yok kelimenin tamami -hamamböc -allah belanı versin senin be kelime: makas -böyle delikleri var parmagini içine sokuyosun sonra oynatiyosun uçlari uzun hareket ediyo -o ne ya (uzun süre anlattiktan sonra) -lan gerizekali 2 deligi var onun içine parmak sokuyon hareket ediyo -burun - ? -karistirinca oluyo ööle -[Yasak Kelime] ucu uzun mu?!?!??! kelime: berlin duvari -hani avrupa'da bi ülkee.. - berlin duvari !!! kelime: muamele -hani erkekler gider -maç -hayir...hani siftah yapilir milli olunur ya.. -genelev!!!! -evet iste orda bisey.. -peÇete!! -allah belani...igrençsin yunus kelime: gazete x: bir tür haberlesme araci y: telefon x: devam et y: internet, televizyon, radyo x: ya kagittan olur, y: dergi x: büyük boyda acarsin okursun kocaman... y: kitap x allah belani versin be yuhhh.. kelime: yasemin'in penceresi anlatici: "hani böyle ünlü birisi var herkesi konuk ediyor sonrada iste güzel anilar yasiyolar. cevaplayici: Çagla sikel anlatici: ne çaglasi oglum cevaplayici: hani herkesi evine aliyo ya sonra da anlatici: uff bosver devam edelim hüzü

nlü seyler yasiyolar cevaplayici :..??!! anlatici: hani kadinin adi bir çiçek adi sonra ikinci kelime de evdeki bir nesnenin adi? cevaplayici: menekse'nin donu (topluluk iptal, anlatici aglar) kelime: pire - götünde ne var ? - ??? - hani kafada da olur - kil! - hayir, hani böcek gibi bisey... - ipek böcegi! - uhaa....!!! kelime: papatya -hani geçen yaz piknikte sana takmistim ya -grup:?!?!?!?!?!?!?!? kelime: bes para etmez ben: baba benim deyerim ne kadar?; baba: dunyalar kadar kizim; ben: baba dunyanin deyeri ne kadar?; baba: bes para etmez kizim.... kelime: tamirat a: televizyonunun çalismama sebebi ne olabilir? b: bozulmustur. a: hah! bisey bozulunca ne yaptirirsin? b: tamir. a: çok güzel! türet bunu. b: neyini türetcem bunun be? a: himzz..essegin büyügüne ne denir? b: at a: çok güsel.birlestir simdi ( umutlanmistir anlatici) b: at tamiri!!! a: karti firlatir, mekani terkeder kelime: naz a: kadinlarin evlenmeden once erkekleri tavlamak icin yaptiklari sey... b: oral sex! topluluk: ohha? kelime: iska - kar topu savasinda pelin'e atarim, o da egilir basini kaldirir ve ne der? - hayvan? kelime : sanatçi - hani bööle tarkan gibi bisi... - [Yasak Kelime] !! - ayy cok hayvansin murat.. kelime: manti - hani biz toplanip yapariz, partisini veririz.. - seks!! - ne zaman yaptik ya, ben niye kacirdim???? kelime : 1 nisan - abi, 31 mart'tan sonra ne gelir ? - 32 mart - harbiden avo yani... senin gibi lama'dan baska cevap beklenemezdi zaten..

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 9:20 pm