Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Resimler | Videolar | Garip ve Korkunç Olaylar | Aşk | Forum Ultra | Sınırları Zorlayan Forum |

Sitemizden Daha Fazla Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırları Zorlayan Forum...

Arkadaşlar Sitemiz Yeni Açılmıştır, Gelişmesi İçin Elinizden Geleni Yapacağınıza İnanıyorum.. Siteye Üye Getirene +50 Rep..!
Arkadaşlar Alıntı Yaparak Açtığınız Konunun Altına Alıntı Yaptığınız Yerin Adresini Verin... Sitemizin Sağlığı İçin...
Sitemiz En İyi FireFox Tarayıcı İle Görüntülenmektedir.. Daha Rahat Bir Kullanım İçin FireFox Tarayıcıyı Tercih Edin.. DownLoad İçin BURAYI Tıklayın...!

Anket

Sitemiz Nasıl Olmuş?
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_left78%ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_right 78% [ 7 ]
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_left11%ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_right 11% [ 1 ]
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_left0%ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_right 0% [ 0 ]
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_left11%ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_right 11% [ 1 ]
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_left0%ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 9

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Saian - Dilimizi Biliyor Full Albüm [MP3]
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyPaz Mart 18, 2012 11:47 pm tarafından VencrA

» Ferda Anıl Yarkın 4 Albüm Birden! ..::ForumUltra::..
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:20 pm tarafından VencrA

» Şu Hayatta Kardeşim Diyebileceğim Adam...
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:26 pm tarafından Misafir

» awatarlarrr
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 5:13 pm tarafından VencrA

» ****** ten deyişler
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 4:10 pm tarafından yağmur

» Msn Messenger 80004005 Hata Kodu ve Çözümü
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Hata 81000314, 81000377 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:44 am tarafından VencrA

» Msn 100852 Yeni Özellik

» Msn Messenger 80048869 Hata Kodu ve Çözümü
ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:43 am tarafından VencrA

Desteklediklerimiz

bedava forum

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen

VencrA
    VencrA
    Administrator
    Administrator

Hayvanı : 4
    Ruh Hali : 13
    Takım : 5
    Oğlak
    Horoz
    Doğum tarihi : 11/01/94
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : ΣЯƬЦGЯЦĹ

ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen Empty ortaokuldan beri bu durumdayım...korku filmi gibi...okuyun lütfen

Mesaj tarafından VencrA C.tesi Haz. 13, 2009 3:48 pm

orta okulda başladı ilk evde beyaz kıyafetli çok uzun voylu vi adam görmüştüm...korktum haliyle ama kimseye anlatamamıştım herhalde hayal dedim...
    ama ilerki yaşlarımdada devam etti geceleri görüyodum hep başımda bekleyen simsiyah bişey sürekli yanımda hissediyordum onu takıntı yapmıştım artık...
    sıksık hasta oluyordum yataktan çıkamıyordum doktora götürüyor babam ama hiçvişeyim yok...kantesti falan yapıldı hiçbişeyim yok psikoloğa gittim yine bişey yok...

kimse inanmıyodu bana vigece biş rüya gördüm o geliyoduve kendimi camdan aşağı atıyodum osırada uyandımki tam tepemde havada bir tane kocaman simsiyah bi gölge yanındada 3üsağında 3üsolunda ufak enfazla 1metre boyunda gölgeler....korktum dua etmeye başladım önce gitmediler...ama dua ednce korkum geçti ve küfür etmeye başladım kayboldular 1tanesi hariç o diğer odaya avimin odasına doğru gitmeye başladı peşinden gittim abim inliyodu uyuyuyodu...üstüne gittim ogölgenin kayboldu ve gitti...sabah abime anlattım ve rüyasını anlattı aynı rüyayı görmüş.

ondan sonra abimde bende salonda yatmaya başladık çekyatlarda...

bi gece gözümü açtımki, karşımda büfenin orda yere çömelmiş ama öyleki oturmuş hali bi insanın ayaktaki hali kadar...elindede uzun bişey vardı sopa gibi ama bellibelirsizdi gölge gibi..
    olduğum yerde gözümü ayırmadan baktım kayboldu şimdi yanıma gelicek sandım kaybolunca neyse bekliyim dedim ezan okunsun öyle yatiyim dedimki sabah gelemez diye düşündüm...5dk sonra ezan okunmaya başladı...
    uyudum yani gözlerimi kapattım ve gözlerimi kapatmamla boğazıma bir elin yapışması bir oldu nefes alamıyodum hareket edemiyodum gözlerimi zarzor açabildim ve onu gördüm çok ince gözleri vardı çizgi gibi beyaz diğer heryeri simsiyah dua etmeye başladım1-2 dakka kaldım öylece sonra kayboldu uyuyaöadım aradan 1-2 saat geçti baktımki ezan okunuyor...meğer kulağıma ezan sesi vermş öyle sanmamı sağlamış..önceleri anlam veremedim ezana yaklaşamazki o dedim halen daha anlamış değilim gerçi..

biliyorum biçok kişi inanmicak bana bunlar daha hiç...daha neler yaşadım...büyü varmış meğer üzerimde evde tersten dua yazılmış bi kağıt bulduk daha önce rüyamda biri bana vermişti okağıdı oku demişti ve okumamıştım yani güya arapça biliyomuşum rüyamda ve onun büyü olduğunu anlıyormuşum ve okumuyorum..aynı kağıt evden çıktı..

5-6 sene boyunca sürdü...taki babamın bi arkadaşının mısırda ihtisas yapmış bi hoca bulmasına kadar...ayaklarımı çıplak şekilde suyun içine koydu kendiside koydu ayaklarını leğene birsüre dua okudu gözlerini açtıve onun etrafında gördümo siyah gölgeyi...adamın yüzü kızardı kendini sıkıyodu resmen...annem korktu çıktı odadan babam kaldı yanımda...evde sakın tütsü falan yakmayın dedi hoca...ve iyi akşamlar bile demeden gitti yanlış anlaşılmasın düzenbaz hocalardan değildi para bile almadı
    bakaranın son 3ayetini okumamı söyledi yatmadan önce..7leri salmışlar üzerine dedi...ve söylememiştim ona 7tane gördüğümü kendisi bildi...demekki varmış öyle bişey...

şimdi bazen halen daha uzaktanda olsa uğraşıyorlar..sigaramı masaya koyuyorum bi bakıyorum yok...geceleri çantamın fermuarı açılıp kapanıyor...

şimdimi nasılım ilaç almadan uyuyamıyorum...3senedir ışıklar açık uyuyorum...gece elektrikler falan kesilince hemen uyanıyorum..panik atak oluyorum...oyüzden uyanmamak için ilaç alıyorum...

gerçek yüzlerini bile gördüm daha neler neler..hocanın anlattıklarını inanmicanızı düşündüğüm için yazmıyorum...
    bunları anlattığım arkadaşlarımada geçiyordu...oduayı okusaydım eğer obüyülü kağıdı belki buyüzden yapıyorlar...çünkü önceleri sınavlarda falan yardım ediyorlardı testlerde doğru şıkların üzerinde gölgeler oluyordu nokta gibi...ve doğru çıkıyordu...

okadar çok şey varki yazsam...sabaha kadar bitmez...

falcılar bana fal bakmıyorlar resmen...kadın açıyo fincanı bakıyo üzgünüm bu fala bakamam deyip yıkıyo fincanı...acaba onlrda mı geçecek diye korkuyolar anlamıyorum...

annem hala inanmıyor..abimde inanmıyo okadar şahit olmasına rağmen anlattıklarım deli gözüyle baklıyor ama bunlar gerçek..

yazılıyorya bazen insanlara öyle etki edemezler fiziksel olarak falandiye hayır bunları yapabiliyorlar sadece yasak...yapmaları yasak ama yapıyorlar...görmediğim şey kalmadı...hoca senin gözündeki perde incelmiş dedi...sebebi ise şuymuş...

onlardan birini görmek için yine onlardan birine ihtiyacın varmış...onlarım gözüyle görebilirmişsin ancak...

şimdi 21 yaşımdayım...

12 ayşımda başlayan bu kabus bakalım nekadar daha devam edecek...

küçükkende küçük insanlar görürdüm oyun gibi gelirdi...

ama değilmiş...

ilacımı aldım şimdi...kafam bulanmaya başladı...

neyse okuyan herkese teşekkür ederim..

ALINTIDIR..

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 5:12 pm